قوری تمام پیرکس شعله مستقیم ضد شوک حرارت 600 میلی لیتر جنوا (Genova Teapot TP-202 600ml)

قوری تمام پیرکس شعله مستقیم ضد شوک حرارت 600 میلی لیتر جنوا (Genova Teapot TP-202 600ml)

این قوری از سری قوری های TP-202 برند Genova با ظرفیت 600 میلی لیتر می باشد. برند جنوا بدون شک از برترین برند های تولید کننده محصولات بروسیلیکات (که در ایران تحت عنوان پیرکس شناخته می شود) می باشد که همواره بر کیفیت بالای محصولات خود تأکید دارد و در بازار ایران نیز به عنوان اولین و در عین حال با کیفیت ترین برند وارد شده و فعال در زمینه محصولات تمام پیرکس و ترکیبی پیرکس و طراحی های خاص و جدید شناخته می شود. طراحی لوله دار این قوری ظاهر قدیمی قوری های شیشه ای را تغییر داده و به شکل سنتی قوری های چینی و سرامیکی در آمده است. با قرار دادن لبه ی لوله قوری روی لیوان به راحتی میتوانید لیوان را بدون تحمل وزن قوری پر کنید.

از برتری های محصولات پیرکس جنوا میتوان به 100% شعله مستقیم و ضد شوک حرارت بودن آن ها اشاره کرد. به گونه ای که شما می توانید این قوری جنوا را به صورت کاملاً مستقیم بر روی شعله ی اجاق گازی یا برقی قرار داده و بعد از جوش آمدن آب، تحمل شوک حرارت با آب سرد را دارد. قوری پیرکس Genova به دلیل استفاده از متریال بروسیلیکات (پیرکس) فوق العاده با کیفیت، تحمل چنین شوکی را دارد.

نکته دیگر در مورد ضخامت این قوری تمام پیرکس میباشد که در عین سَبُکی ضخیم ترین مدل قوری پیرکس در ایران می باشد که با حفظ وزن بسیار مناسب، استفاده و شست و شوی آن را ایمن تر می کند و خیال مصرف کننده از مقاومت آن نسبت به برخورد های ناخواسته حین استفاده و شست و شو راحت تر از سایر قوری های مشابه است.

نگرانی خیلی از مصرف کنندگان در استفاده از این قبیل محصولات تمام پیرکس داغ شدن دسته ی هم جنس بدنه ی آن است. این نگرانی جایز است چرا که عموم مردم به ظاهر قدیمی یعنی استفاده از پلاستیک به عنوان قسمت های محافظ دست در برابر داغ شدن عادت کرده اند. ولی نکته جالب در قوری های جنوا استفاده از دسته با ضخامت مناسب است که اگر سایز شعله مناسب باشد و شعله، حرارت یا بخار مستقیماً به دسته تماس نداشته باشد حتی در حین جوشیدن میتوانید آن را با تماس مستقیم دست با دسته بلند کرده و استفاده نمایید.

شفافیت ظاهری و بدنه ای بدون موج نسب به خیلی از برند های متفرقه و حتی معروف از ویژگی های مهم قوری پیرکس جنوا می باشد. طراحی جالب توجه در مورد صافی قوری پیرکس Genova این است که به جای سوراخ، از شیار های بسیار ریز و ظریفی بهره برده است که باعث میشود کوچترین تفاله ی چای یا دمنوش شما از فیلتر آن عبور نکند و شما چای یا دمنوشی فوق العاده شفاف میل بفرمایید.

لطفاً توجه فرمایید از قرار دادن هر نوع محصول پیرکس از هر برندی بدون آب یا نوشیدنی (خالی) بر روی شعله خودداری فرمایید.

خصوصیات
جنس بدنه بروسیلیکات (پیرکس)
جنس درب بروسیلیکات (پیرکس)
جنس صافی بروسیلیکات (پیرکس)
شعله مستقیم ✔️
ضد شوک حرارت ✔️

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
  • کد محصول: TP-202 600ml
  • موجودی: موجود می باشد
  • 309,000 تومان