قوری پیرکس شعله مستقیم ضد شوک حرارت با درب و صافی استیل 700 میلی لیتر جنوا (Genova Teapot TP-404 700ml)

قوری پیرکس شعله مستقیم ضد شوک حرارت با درب و صافی استیل 700 میلی لیتر جنوا (Genova Teapot TP-404 700ml)

این قوری از سری قوری های TP-404 برند Genova با ظرفیت 700 میلی لیتر می باشد. برند جنوا بدون شک از برترین برند های تولید کننده محصولات بروسیلیکات (که در ایران تحت عنوان پیرکس شناخته می شود) می باشد که همواره بر کیفیت بالای محصولات خود تأکید دارد و در بازار ایران نیز به عنوان اولین و در عین حال با کیفیت ترین برند وارد شده و فعال در زمینه محصولات تمام پیرکس و ترکیبی پیرکس و طراحی های خاص و جدید شناخته می شود. طراحی بدون لوله این قوری باعث میشود فضای کمتری نسبت به مدل های لوله دار اشغال شود. در عین حال ریختن چای و... با این قوری به راحتی و بدون چکه اضافه انجام می پذیرد. این مدل با طراحی خاص و جدیدِ مکعبی شکل همچنین ترکیب بدنه ی شیشه ای با درب و صافی استیل، ظاهری مدرن و شیک به خود گرفته.

از برتری های محصولات پیرکس جنوا میتوان به 100% شعله مستقیم و ضد شوک حرارت بودن آن ها اشاره کرد. به گونه ای که شما می توانید این قوری جنوا را به صورت کاملاً مستقیم بر روی شعله ی اجاق گازی یا برقی قرار داده و بعد از جوش آمدن آب، تحمل شوک حرارت با آب سرد را دارد. قوری پیرکس Genova به دلیل استفاده از متریال بروسیلیکات (پیرکس) فوق العاده با کیفیت، تحمل چنین شوکی را دارد.

نکته دیگر در مورد ضخامت این قوری پیرکس میباشد که در عین سَبُکی ضخیم ترین مدل قوری پیرکس در ایران می باشد که با حفظ وزن بسیار مناسب، استفاده و شست و شوی آن را ایمن تر می کند و خیال مصرف کننده از مقاومت آن نسبت به برخورد های ناخواسته حین استفاده و شست و شو راحت تر از سایر قوری های مشابه است.

نگرانی خیلی از مصرف کنندگان در استفاده از این قبیل محصولات پیرکس داغ شدن دسته ی هم جنس بدنه ی آن است. این نگرانی جایز است چرا که عموم مردم به ظاهر قدیمی یعنی استفاده از پلاستیک به عنوان قسمت های محافظ دست در برابر داغ شدن عادت کرده اند. ولی نکته جالب در قوری های جنوا استفاده از دسته با ضخامت مناسب است که اگر سایز شعله مناسب باشد و شعله، حرارت یا بخار مستقیماً به دسته تماس نداشته باشد حتی در حین جوشیدن میتوانید آن را با تماس مستقیم دست با دسته بلند کرده و استفاده نمایید.

شفافیت ظاهری و بدنه ای بدون موج نسب به خیلی از برند های متفرقه و حتی معروف از ویژگی های مهم قوری پیرکس جنوا می باشد.

لطفاً توجه فرمایید از قرار دادن هر نوع محصول پیرکس از هر برندی بدون آب یا نوشیدنی (خالی) بر روی شعله خودداری فرمایید.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
  • کد محصول: TP-404 700ml
  • موجودی: موجود می باشد
  • 375,000 تومان